Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze środki na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najodpowiedniejsze systemy na powiększanie ust! O dużych ustach marzy każda kobieta. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak mocnymi i ciężkimi ustami, jakimi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To całkowicie skuteczniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dziś doskonale znane każdym zabiegi pozwalające zachować oryginalny i dobry wygląd. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź też naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Dodatkowo w wypadku ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej przedstawia się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust granych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej istnieje zatem, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten powoduje w własny sposób wymodelować usta i znacznie je dokonać, przez co poprawie ulega nie chociaż ich wygląd czy wielkość, lecz i koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust też ich stron. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak zachodzący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wyglądu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat oferowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu ogranicza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdy naprawdę się zdarzy, to stanowi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To dodatkowa opcja na powiększenie ust, która jeszcze polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty widoczne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeżeli zależy Ci na dużym efekcie, kwas hialuronowy ujawnia się być spokojniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest niezależny tłuszcz pacjentki czy same kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg przyjmuje się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli idzie o powiększanie ust. Co więcej, sposoby te dochodzą coraz wyższą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments